Kāpēc Latvija lieliska valsts

by ,

Latvijā ir daudz lieliska, neatkārtojama, bet lielākais faktors ir tauta. Latviešu tauta ir pārcietusi daudz, mēs esam cīnījušies par savu zemi un brīvību un esam to arī izcīnījuši. Šī ir mūsu valsts un tieši mūsu sviedri, asinis, sāpju un prieka asaras padara šo zemi par labāko pasaulē. Politiķi nevar valsti padarīt lielisku, to var tikai tauta. Mēs esam labākais Latvijā, jo neskatoties uz to, cik slikti iet, kā sūdzamies, kā vēlamies aizbraukt prom un cik daudzi to arī dara, mēs joprojām šo valsti saucam par savām mājām, savu dzimteni. Neskatoties uz visu, mēs esam gatavi par to cīnīties un nepadosimies nevienam, ja tas nozīmēs zaudēt savu valsti, savu identitāti.

Latvija nav lielākā, ietekmīgākā, bagātākā valsts pasaulē, bet latvieši nav ne drusciņ sliktāki par citiem. Mēs lepojamies par savu valsti, mēs to kritizējam, bet mēs ar to lepojamies. Nav daudz iemeslu, lai Latvijā vēlētos dzīvot citu valstu iedzīvotāji, bet latvieši šo vietu sauc ar mājām. Mēs šeit priecājamies, svinam svētkus, strādājam, raudam, sūdzamies, maināmies. Mēs šeit dzīvojam un šī ir labākā valsts pasaulē, jo tikai šī ir latviešu zeme, mūsu zeme, valsts. Neviens to nevar mums atņemt, mēs to neatļausim, neatkarīgi no tā, cik daudz mēs par visu varam sūdzēties.

Labākā valsts pasaulē nav bagātākā vai varenākā, tā ir valsts kurā dzīvo cilvēki kas nepadodas problēmu priekšā, cilvēki kas mīl savu dzimteni un vienmēr to sauks par labāko pasaulē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *